ERA6AED564V
MFR.Part #
ERA6AED564V
JLCPCB Part #
C278556
Description
-55℃~+155℃ 125mW 560kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS