ERA-6AED5490V
MFR.Part #
ERA-6AED5490V
JLCPCB Part #
C20016190
Description
-55℃~+155℃ 125mW 549Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS