ERA-6AED5230V
MFR.Part #
ERA-6AED5230V
JLCPCB Part #
C20016180
Description
-55℃~+155℃ 125mW 523Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS