ERA6AED512V
MFR.Part #
ERA6AED512V
JLCPCB Part #
C491151
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 5.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS