ERA-6AED511V
MFR.Part #
ERA-6AED511V
JLCPCB Part #
C2092542
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 510Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS