ERA-6AED49R9V
MFR.Part #
ERA-6AED49R9V
JLCPCB Part #
C20016176
Description
-55℃~+155℃ 125mW 49.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS