ERA-6AED432V
MFR.Part #
ERA-6AED432V
JLCPCB Part #
C2092415
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 4.3kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS