ERA-6AED4223V
MFR.Part #
ERA-6AED4223V
JLCPCB Part #
C20015635
Description
-55℃~+155℃ 125mW 422kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS