ERA-6AED4123V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-6AED4123V
JLCPCB Part #
C20015632
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 412kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS