ERA-6AED4023V
MFR.Part #
ERA-6AED4023V
JLCPCB Part #
C2099720
Description
-55℃~+155℃ 125mW 402kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS