ERA-6AED4022V
MFR.Part #
ERA-6AED4022V
JLCPCB Part #
C20015628
Description
-55℃~+155℃ 125mW 40.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS