ERA-6AED333V
MFR.Part #
ERA-6AED333V
JLCPCB Part #
C2074712
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 33kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS