ERA-6AED2942V
MFR.Part #
ERA-6AED2942V
JLCPCB Part #
C20015582
Description
-55℃~+155℃ 125mW 29.4kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS