ERA-6AED272V
MFR.Part #
ERA-6AED272V
JLCPCB Part #
C2082447
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 2.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS