ERA-6AED2261V
MFR.Part #
ERA-6AED2261V
JLCPCB Part #
C20015539
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.26kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS