ERA-6AED222V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-6AED222V
JLCPCB Part #
C2085959
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS