ERA-6AED1872V
MFR.Part #
ERA-6AED1872V
JLCPCB Part #
C20015515
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS