ERA-6AED1743V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-6AED1743V
JLCPCB Part #
C20015505
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 174kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS