ERA-6AED154V
MFR.Part #
ERA-6AED154V
JLCPCB Part #
C4043555
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS