ERA-6AED133V
MFR.Part #
ERA-6AED133V
JLCPCB Part #
C3972933
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS