ERA-6AED1331V
MFR.Part #
ERA-6AED1331V
JLCPCB Part #
C20015464
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS