ERA-6AED1273V
MFR.Part #
ERA-6AED1273V
JLCPCB Part #
C20015462
Description
-55℃~+155℃ 125mW 127kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS