ERA-6AED1272V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-6AED1272V
JLCPCB Part #
C20015461
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS