ERA-6AED1270V
MFR.Part #
ERA-6AED1270V
JLCPCB Part #
C20015460
Description
-55℃~+155℃ 125mW 127Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS