ERA6AED121V
MFR.Part #
ERA6AED121V
JLCPCB Part #
C491150
Description
-55℃~+155℃ 100V 120Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS