ERA-6AED1182V
MFR.Part #
ERA-6AED1182V
JLCPCB Part #
C20015451
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS