ERA6AED103V
MFR.Part #
ERA6AED103V
JLCPCB Part #
C191553
Description
-55℃~+155℃ 100V 10kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS