ERA-6AED101V
MFR.Part #
ERA-6AED101V
JLCPCB Part #
C2086009
Description
-55℃~+155℃ 100V 100Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS