ERA6AEB910V
MFR.Part #
ERA6AEB910V
JLCPCB Part #
C543646
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 91Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS