ERA-6AEB90R9V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-6AEB90R9V
JLCPCB Part #
C2087405
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 90.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS