ERA-6AEB8873V
MFR.Part #
ERA-6AEB8873V
JLCPCB Part #
C4179934
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 887kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS