ERA-6AEB8870V
MFR.Part #
ERA-6AEB8870V
JLCPCB Part #
C2074728
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 887Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS