ERA-6AEB8660V
MFR.Part #
ERA-6AEB8660V
JLCPCB Part #
C4217151
Description
-55℃~+155℃ 125mW 866Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS