ERA-6AEB8452V
MFR.Part #
ERA-6AEB8452V
JLCPCB Part #
C2074723
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS