ERA-6AEB8252V
MFR.Part #
ERA-6AEB8252V
JLCPCB Part #
C4046443
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS