ERA-6AEB8063V
MFR.Part #
ERA-6AEB8063V
JLCPCB Part #
C2075096
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 806kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS