ERA-6AEB8062V
MFR.Part #
ERA-6AEB8062V
JLCPCB Part #
C4122913
Description
-55℃~+155℃ 125mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS