ERA-6AEB7870V
MFR.Part #
ERA-6AEB7870V
JLCPCB Part #
C4213431
Description
-55℃~+155℃ 125mW 787Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS