ERA-6AEB7682V
MFR.Part #
ERA-6AEB7682V
JLCPCB Part #
C2074735
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 76.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS