ERA-6AEB6490V
MFR.Part #
ERA-6AEB6490V
JLCPCB Part #
C4023744
Description
-55℃~+155℃ 125mW 649Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS