ERA-6AEB6042V
MFR.Part #
ERA-6AEB6042V
JLCPCB Part #
C4234030
Description
-55℃~+155℃ 125mW 60.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS