ERA-6AEB5900V
MFR.Part #
ERA-6AEB5900V
JLCPCB Part #
C4118182
Description
-55℃~+155℃ 125mW 590Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS