ERA-6AEB57R6V
MFR.Part #
ERA-6AEB57R6V
JLCPCB Part #
C2078742
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 57.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS