ERA-6AEB5762V
MFR.Part #
ERA-6AEB5762V
JLCPCB Part #
C4088706
Description
-55℃~+155℃ 125mW 57.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS