ERA-6AEB5493V
MFR.Part #
ERA-6AEB5493V
JLCPCB Part #
C2087381
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 549kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS