ERA-6AEB5361V
MFR.Part #
ERA-6AEB5361V
JLCPCB Part #
C2075020
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 5.36kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS