ERA-6AEB48R7V
MFR.Part #
ERA-6AEB48R7V
JLCPCB Part #
C2087333
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 48.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS