ERA-6AEB47R5V
MFR.Part #
ERA-6AEB47R5V
JLCPCB Part #
C2079112
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 47.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS