ERA-6AEB4752V
MFR.Part #
ERA-6AEB4752V
JLCPCB Part #
C2087472
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 47.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS