ERA6AEB473V
MFR.Part #
ERA6AEB473V
JLCPCB Part #
C473310
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 47kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS